Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kulturhus Irene
Notter
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Dok6
Panningen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
Theater Houten Kaap
Ouddorp
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
De Wiese
Schalkwijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Skâns
Gorredijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Trefpunt
Warmond
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 22 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 24 november 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
maandag 25 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 26 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen