Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agnietenhof
Tiel
Cultura
Ede
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Theater De Molen
Beuningen
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
De Mattelier
Groenlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
DRU Industriepark
Ulft
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Cultura
Ede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Ogtent
Duiven
De Dialoog
Ermelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Overasselt Theater
Overasselt
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Kik
Elst
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
De Mattelier
Groenlo
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
woensdag 01 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
donderdag 02 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 03 april 2020
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 08 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 09 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 10 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 11 april 2020
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
dinsdag 14 april 2020
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 15 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 16 april 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 17 april 2020
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 18 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Overasselt Theater, Overasselt
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zondag 19 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agnietenhof, Tiel
maandag 20 april 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Orpheus, Apeldoorn
dinsdag 21 april 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 22 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Agnietenhof, Tiel
donderdag 23 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 april 2020
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 25 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
zondag 26 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
woensdag 29 april 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
donderdag 30 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 01 mei 2020
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 02 mei 2020
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 05 mei 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 06 mei 2020
Johnny De Mol - Hier is de Mol
Musis, Arnhem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 07 mei 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 08 mei 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Orpheus, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Try Out
Cultura, Ede
Nathalie Baartman - Breek
De Mattelier, Groenlo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Junushoff Theater, Wageningen
zaterdag 09 mei 2020
Rundfunk
Orpheus, Apeldoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Posttheater, Arnhem