CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 27 nov
Theater de Kampanje
Den Helder
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:30
Wilminktheater
Enschede
18:00
Meervaart
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 28 nov
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
di 29 nov
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 30 nov
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater De Lievekamp
Oss
do 01 dec
De Spil
Roeselare
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Speeldoos
Baarn
Den heuvel
Alphen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Theater aan de Schie
Schiedam
ATLAS Theater
Emmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
't Onkrooid
Arendonk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden

zondag 27 november 2022

Foto Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater de Kampanje, Den Helder
1
Ronald Snijders - Een avond met mij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Wilminktheater, Enschede
18:00
Srefidensi Comedy Show Meervaart, Amsterdam
18:30
Debby Petter: Niet te geloven! Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Freek De Jonge - De Schreef DeLaMar, Amsterdam
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 28 november 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Diligentia, Den Haag

dinsdag 29 november 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Diligentia, Den Haag
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Wilminktheater, Enschede
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Saman Amini's integratieplan Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 30 november 2022

Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Restante Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen - Onbekend Terrein Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes De Molenberg, Delfzijl
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg - Ego Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart De Harmonie, Leeuwarden
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kiki Schippers - Meer Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
René Van Meurs - 2636 De Meerpaal, Dronten
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Het Musiater, Zevenaar
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Werftheater, Utrecht
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind Theater PePijn, Den Haag
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Lievekamp, Oss

donderdag 01 december 2022

Bas Birker - in blijde verachting De Spil, Roeselare
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - (S)experiment De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Beuving - Restante Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - SNAK Den heuvel, Alphen
Theo Maassen - Onbekend Terrein Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Agnew - Wake me up when it's over Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit Het Niets KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Jannie the Showdog Zaantheater, Zaandam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Nh Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Agnietenhof, Tiel
20:00
Victor Luis van Es ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
comedytunes comedynight Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alex Ploeg - Ego De Oosterpoort, Groningen
20:15
Oldenhermanns - FCKED Munttheater, Weert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rayen Panday - Focus Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Live Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lebbis - De Ziel Schouwburg Venray, Venray
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Stijn van de Voorde 't Onkrooid, Arendonk
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening De Meenthe, Steenwijk
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond De Toegift, Den Hoorn
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Harmonie, Leeuwarden
Pagina 2