Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Islemunda
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 03 januari 2020
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 04 januari 2020
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 08 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 09 januari 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 10 januari 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 11 januari 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 januari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 17 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 18 januari 2020
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 januari 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 januari 2020
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 23 januari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 24 januari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 januari 2020
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 30 januari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 31 januari 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 01 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 05 februari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 06 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 07 februari 2020
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 08 februari 2020
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 12 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 13 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 14 februari 2020
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 18 februari 2020
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 19 februari 2020
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 20 februari 2020
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 21 februari 2020
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 22 februari 2020
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 25 februari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 26 februari 2020
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 27 februari 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 28 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 29 februari 2020
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
woensdag 04 maart 2020
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 05 maart 2020
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 06 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 10 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 11 maart 2020
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 13 maart 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 14 maart 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 18 maart 2020
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 19 maart 2020
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 20 maart 2020
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 21 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 24 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 25 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 26 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 28 maart 2020
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 31 maart 2020
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 02 april 2020
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 03 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 04 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 05 april 2020
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
maandag 06 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 09 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 10 april 2020
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 13 april 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam