Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
DeMess
Naarden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Schouwburg Rex
Mol
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Schouwburg Lochem
Lochem
19:15
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Spant!
Bussum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Bon theater
Medemblik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 11 november 2022
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Lebbis - De Ziel
Flint, Amersfoort
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Merijn Scholten - Solo
Cultura, Ede
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Musa - Schaakmat
Figi Theater, Zeist
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Patrick Laureij - Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - DNA
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
DeMess, Naarden
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Een avond met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
Stef Bos - Een Bloemlezing
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kunstgreep, Oostzaan
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zaterdag 12 november 2022
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg Rex, Mol
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Lochem, Lochem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Werftheater, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Restante
Spant!, Bussum
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Posttheater, Arnhem
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Agnietenhof, Tiel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Ludens, Voorburg
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater Idea, Soest
20:00
Merijn Scholten - Solo
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Musa - Schaakmat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
n00b speelt n00b
Het Klooster, Woerden
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - DNA
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Spant!, Bussum
20:15
Rayen Panday - Focus
Flint, Amersfoort
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Bon theater, Medemblik
Theo Maassen - Onbekend Terrein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Gooiland, Hilversum
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
zondag 13 november 2022
19:30
Comedy Nacht
Effenaar, Eindhoven
16:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Theater Blaricum, Blaricum
maandag 14 november 2022
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 15 november 2022
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Saman Amini's integratieplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
woensdag 16 november 2022
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Kleine Willem, Enschede
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werft, Geel
Alex Ploeg - Ego
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem