Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
C.C. De Kei
Reusel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Rex
Mol
21:15
Schouwburg Lochem
Lochem
19:15
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Theater Blaricum
Blaricum
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vrijdag 11 november 2022
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Posttheater, Arnhem
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Agnew
Oktoberhallen, Wieze
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Mimik, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Markant Uden, Uden
20:15
Patrick Laureij - Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - DNA
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Lebbis - De Ziel
Flint, Amersfoort
20:30
Musa - Schaakmat
Figi Theater, Zeist
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Merijn Scholten - Solo
Cultura, Ede
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Chassé Theater, Breda
20:00
Stef Bos - Een Bloemlezing
C.C. Het spoor, Harelbeke
Andries Tunru - In Theorie
C.C. De Kei, Reusel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
André Manuel - Sneu
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
zaterdag 12 november 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Musa - Schaakmat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Ludens, Voorburg
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater Idea, Soest
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Tuin, Leusden
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Restante
Spant!, Bussum
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg Rex, Mol
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Lochem, Lochem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Merijn Scholten - Solo
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Onbekend Terrein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Pannekoek - DNA
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
n00b speelt n00b
Het Klooster, Woerden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rayen Panday - Focus
Flint, Amersfoort
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
Pieter Derks - Uit Het Niets
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Bon theater, Medemblik
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Agnietenhof, Tiel
zondag 13 november 2022
16:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Theater Blaricum, Blaricum
19:30
Comedy Nacht
Effenaar, Eindhoven
maandag 14 november 2022
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Diligentia, Den Haag
dinsdag 15 november 2022
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Parktheater, Eindhoven
20:30
Saman Amini's integratieplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 16 november 2022
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kiki Schippers - Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen