Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Sense
Dokkum
Singer Theater
Laren
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:15
Wilminktheater
Enschede
21:15
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Acropolis
Megen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Plein
West-Graftdijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
van Beresteyn
Veendam
19:15
Wilminktheater
Enschede
21:15
Wilminktheater
Enschede
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koningshof
Maassluis
vrijdag 18 november 2022
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Sense, Dokkum
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Singer Theater, Laren
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finale 36ste Gscf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Saman Amini's integratieplan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
André Manuel - Sneu
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Lebbis - De Ziel
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 november 2022
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Acropolis, Megen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Agora Theater Druten, Druten
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins - Mesthoop
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meerpaal, Dronten
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg - Ego
Dok6, Panningen
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Figi Theater, Zeist
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Evertshuis, Bodegraven
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Plein, West-Graftdijk
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Patrick Laureij - Live
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Posttheater, Arnhem
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater Dakota, Den Haag
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Hof 88, Almelo
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nathalie Baartman - SNAK
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
van Beresteyn, Veendam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Wilminktheater, Enschede
zondag 20 november 2022
15:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Kantine Walhalla, Rotterdam
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Elsa Esnoult
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Firma Lampo - Clement, Rosbeek & Lataster
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 21 november 2022
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Floralis, Lisse
20:00
Doortje Smithuijsen - Iedereen Digitaal Verslaafd?
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 22 november 2022
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Flint, Amersfoort
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Flint, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Koningshof, Maassluis