Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
De Velinx
Tongeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Schakel
Gilze
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Vroone
Kapelle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Podium Neede
Neede
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Figi Theater
Zeist
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 18 januari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 19 januari 2019
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
zondag 20 januari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg