Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
Theater De Kik
Elst
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Kei
Reusel
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Lanaken
Lanaken
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
15:15
Markant Uden
Uden
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Koningshof
Maassluis
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Theater Sneek
Sneek
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Deventer Schouwburg
Deventer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Speeldoos
Vught
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 16 februari 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 17 februari 2019
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
maandag 18 februari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
donderdag 21 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen