Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Het Klooster
Woerden
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Scala Theater
Utrecht
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Allemanswaard
Amerongen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Theater de Kom
Nieuwegein
Scala Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Figi Theater
Zeist
Werftheater
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Werftheater
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Musketon
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Figi Theater
Zeist
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Werftheater
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
donderdag 26 november 2020
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 27 november 2020
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 28 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
zondag 29 november 2020
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 30 november 2020
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 02 december 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Scala Theater, Utrecht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
donderdag 03 december 2020
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
vrijdag 04 december 2020
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
zaterdag 05 december 2020
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 07 december 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 december 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 09 december 2020
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
donderdag 10 december 2020
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 11 december 2020
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 12 december 2020
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 december 2020
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Flint, Amersfoort
woensdag 16 december 2020
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
donderdag 17 december 2020
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Flint, Amersfoort
Grof geschud - lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Idea, Soest
vrijdag 18 december 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Opgefokt
Scala Theater, Utrecht
maandag 21 december 2020
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 december 2020
Un, Dos, Stress
Werftheater, Utrecht
woensdag 23 december 2020
Un, Dos, Stress
Werftheater, Utrecht
woensdag 30 december 2020
Emiel van der Logt / Fuad Hassen / Hans Gommer / Jim Speelmans - Comed
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 02 januari 2021
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 januari 2021
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 08 januari 2021
Patrick Laureij
Scala Theater, Utrecht
zaterdag 09 januari 2021
Kiki Schippers - Meer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
maandag 11 januari 2021
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 13 januari 2021
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 14 januari 2021
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
vrijdag 15 januari 2021
Kiki Schippers - Meer
Figi Theater, Zeist
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
zaterdag 16 januari 2021
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Pieter Verelst - Amai
Figi Theater, Zeist
dinsdag 19 januari 2021
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 21 januari 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 22 januari 2021
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater De Musketon, Utrecht
zaterdag 23 januari 2021
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
woensdag 27 januari 2021
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 28 januari 2021
Arie Koomen - BOE!
Werftheater, Utrecht
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 29 januari 2021
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Tuin, Leusden
zaterdag 30 januari 2021
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Figi Theater, Zeist
woensdag 03 februari 2021
René van Meurs - Hunkert
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 04 februari 2021
Rayen Panday - Trigger
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 06 februari 2021
LOS - Lusten en Lasten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
donderdag 11 februari 2021
Riza Tisserand
Werftheater, Utrecht
vrijdag 12 februari 2021
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Figi Theater, Zeist