Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater Floralis
Lisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C Warenar
Wassenaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
BREStheater
Brielle
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zaterdag 21 januari 2023
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arie Koomen - BOE!
CulturA & Zo, Nootdorp
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater aan de Schie, Schiedam
Andries Tunru - In Theorie
C.C Warenar, Wassenaar
maandag 23 januari 2023
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 24 januari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Patrick Laureij - Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 25 januari 2023
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 26 januari 2023
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - DNA
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 januari 2023
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Kasper van der Laan - Warm
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 28 januari 2023
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
BREStheater, Brielle
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 29 januari 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Zuidplein, Rotterdam
dinsdag 31 januari 2023
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 01 februari 2023
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:00
Jay Francis
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
René Van Meurs - 2636
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Wennekerpand, Schiedam
donderdag 02 februari 2023
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
BREStheater, Brielle
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Willem, Papendrecht
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 03 februari 2023
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Diligentia, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 februari 2023
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Restante
Theater De Veste, Delft
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Diligentia, Den Haag
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 05 februari 2023
20:15
Rayen Panday - Focus
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 08 februari 2023
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 09 februari 2023
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
René Van Meurs - 2636
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Een avond met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 10 februari 2023
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Oldenhermanns - FCKED
CulturA & Zo, Nootdorp
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 11 februari 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht