Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Hedon
Zwolle
Figi Theater
Zeist
20:00
DNK
Assen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
NatLab
Eindhoven
20:00
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Figi Theater
Zeist
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 18 december 2019
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Het leben an sich
Cultura, Ede
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Daan Boom - De Eerste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 19 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jacob Spoelstra
Posttheater, Arnhem
20:30
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
20:00
Urbanus
DNK, Assen
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Kasper van der Laan
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
vrijdag 20 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Idea, Soest
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anuar - EERLIJK
NatLab, Eindhoven
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Beuving - Rotatie
Figi Theater, Zeist
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Reggehof, Goor
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
zaterdag 21 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ali B - Koorts
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem