Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Skâns
Gorredijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Huis van Eemnes
Eemnes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Podium heino
Heino
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 23 januari 2020
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 24 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Wennekerpand, Schiedam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 26 januari 2020
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
maandag 27 januari 2020
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk