Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:30
Dok6
Panningen
21:30
Dok6
Panningen
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Maaspodium
Rotterdam
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Scala Theater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
C.C Warenar
Wassenaar
18:30
C.C Warenar
Wassenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parochiehuis
Aalsmeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
Podium heino
Heino
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Anna theater
Helmond
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Maaspodium
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Scala Theater
Utrecht
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Beauforthuis
Austerlitz
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Scala Theater
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
vrijdag 20 november 2020
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
18:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 21 november 2020
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
zondag 22 november 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
maandag 23 november 2020
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
dinsdag 24 november 2020
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 25 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen