Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
cc Binder
Puurs
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Druten
Druten
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Capitole
Gent
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
BREStheater
Brielle
19:15
Agnietenhof
Tiel
21:15
Agnietenhof
Tiel
zaterdag 05 februari 2022
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cultura, Ede
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
cc Binder , Puurs
19:00
"positieve Test Comedy Show 2" M.m.v. Thijs Kemperink & Johan Van Guli
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Lebbis - De Ziel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rayen Panday - Focus
Bon theater, Medemblik
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
zondag 06 februari 2022
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Theater Walhalla, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 07 februari 2022
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Floralis, Lisse
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 08 februari 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 09 februari 2022
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lebbis - De Ziel
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 10 februari 2022
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
André Manuel - Sneu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Jan van Besouw, Goirle
20:00
René van Meurs - 2636
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Kielzog, Hoogezand
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Maaspoort, Venlo
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lebbis - De Ziel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Capitole, Gent
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
BREStheater, Brielle
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel