Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Huiskamer
Weert
Spant!
Bussum
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Perron-3
Rosmalen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
Singer Theater
Laren
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
Agora Theater Druten
Druten
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 12 december 2020
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 13 december 2020
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 14 december 2020
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 december 2020
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Een avond met mij
Perron-3, Rosmalen
Sanne Wallis de Vries - Heel
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 16 december 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cabarestafette
Theater De Veste, Delft
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Leidse Schouwburg, Leiden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultura, Ede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Singer Theater, Laren
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater De Storm, Winterswijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
William Boeva - B30VA
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 17 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Fabian Franciscus - Kleine wereld
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
Grof geschud - lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
Kiki Schippers - Meer
Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Idea, Soest
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lisa Loeb - Extase
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Tot op dat moment
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nesim - TaBoe!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Nesim El Ahmadi - TaBoe!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Mainstage, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Het Postkantoor, Bovenkarspel