Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Sense
Dokkum
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 28 februari 2020
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 29 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 04 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten