Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
DeMess
Naarden
O.C. Vondel
Meulebeke
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:30
DeMess
Naarden
C.C. Deurne
Deurne
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Musis
Arnhem
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Amare
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Maaspoort
Venlo
CHV Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
CHV Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 14 januari 2023
20:30
Merijn Scholten - Solo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
DeMess, Naarden
Bas Birker - in blijde verachting
O.C. Vondel, Meulebeke
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Eendracht, Gemert
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Dara Ó Briain
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
n00b speelt n00b
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Patrick Laureij - Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater Dakota, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Diligentia, Den Haag
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
André Manuel - Sneu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Daniel Sloss
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - DNA
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 15 januari 2023
15:30
André Manuel - Sneu
DeMess, Naarden
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 16 januari 2023
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Musis, Arnhem
19:30
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 17 januari 2023
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lieven Scheire - A.I.
30CC/Schouwburg, Leuven
Dara Ó Briain
Amare, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Chassé Theater, Breda
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Posttheater, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Musis, Arnhem
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 18 januari 2023
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Sneek, Sneek
19:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andries Tunru - In Theorie
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lieven Scheire - A.I.
30CC/Schouwburg, Leuven
Alex Ploeg - Ego
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Comedy Nacht Met O.a. Ruud Smulders, Emiel Van Der Logt + 2
Effenaar, Eindhoven
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kiki Schippers - Meer
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Veste, Delft
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kattendans, Bergeijk
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 19 januari 2023
20:15
Musa - Schaakmat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Crins - Mesthoop
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg - Ego
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Bussel, Oosterhout
Andries Tunru - In Theorie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
HAN Campustheater, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden