Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Minard Schouwburg
Gent
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium heino
Heino
20:15
Theater Kulturhus
Borne
20:15
DeMess
Naarden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Bon theater
Medemblik
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Musis
Arnhem
Helsdingen
Vianen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
Pook
Oostknollendam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Capitole
Gent
14:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Podium Neede
Neede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 03 februari 2023
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
n00b speelt n00b
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Diligentia, Den Haag
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Merijn Scholten - Solo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Crins - Mesthoop
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Agnietenhof, Tiel
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Mimik, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Cultura, Ede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ik Ga Stuk!
Munttheater, Weert
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
Bas Birker - in blijde verachting
Minard Schouwburg, Gent
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Bussel, Oosterhout
Andries Tunru - In Theorie
Podium heino, Heino
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
zaterdag 04 februari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Wesopa Weesp, Weesp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
The Comedy Store
Melkweg, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater Ludens, Voorburg
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
n00b speelt n00b
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Crins - Mesthoop
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Bon theater, Medemblik
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater Zinin, Nijverdal
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jay Francis
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Restante
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Musis, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Helsdingen, Vianen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater Sneek, Sneek
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Aron Elstak - Toetje!
Het Theater Blaricum, Blaricum
Andries Tunru - In Theorie
Pook, Oostknollendam
zondag 05 februari 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
14:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - SNAK
Podium Neede, Neede
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 06 februari 2023
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jay Francis
Werftheater, Utrecht
dinsdag 07 februari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Paulien Cornelisse
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam