Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Capitole
Gent
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
De Spil
Roeselare
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Beneluxtheater
Berlicum
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Weijer
Boxmeer
20:30
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:30
DNK
Assen
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Noorderkerk
Sneek
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
donderdag 05 maart 2020
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 06 maart 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 07 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard