Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Den Bolder
Waspik
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Stroud
Putten
20:15
Cultura
Ede
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Martiniplaza
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Posttheater
Arnhem
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Maaspodium
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Mascini Theater
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
zaterdag 03 oktober 2020
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
zondag 04 oktober 2020
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
maandag 05 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 06 oktober 2020
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
woensdag 07 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 oktober 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht