Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Taverne
Bergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weverij
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Markant Uden
Uden
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Brink
laren
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Peeriscoop
Gorinchem
MFC De Pluk
Geldermalsen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
DNK
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Figi Theater
Zeist
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Munttheater
Weert
C.C. De Schakel
Waregem
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
De Warande
Turnhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
woensdag 18 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 19 maart 2020
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 20 maart 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen