Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
11:00
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
DeMess
Naarden
23:00
DeLaMar
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
11:00
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cafe The Joker
Antwerpen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Figi Theater
Zeist
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 19 september 2020
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
zondag 20 september 2020
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 21 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 22 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
woensdag 23 september 2020
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
donderdag 24 september 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam