Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
15:00
Theater De Kik
Elst
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 22 april 2022
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Alex Agnew
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De Werf, Aalst
Sjaak Bral - De Meesterkraker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Grof geschud - Broeden
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 april 2022
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Vianen, Vianen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anuar - Eerlijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Grof geschud - Broeden
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Crins - Mesthoop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Markant Uden, Uden
20:15
Lebbis - De Ziel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Het Kielzog, Hoogezand
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Fransche School Culemborg, Culemborg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Diligentia, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
De Smeltkroes, Maarheeze
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jandino - Opgefokt
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
The Moonlovers / Alex Agnew
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Chassé Theater, Breda
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C.C. Myllesweerd, Mill
21:00
Max van den Burg
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 24 april 2022
15:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater De Kik, Elst
20:30
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Flint, Amersfoort
14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 25 april 2022
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 26 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Uit het niets
Orpheus, Apeldoorn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 28 april 2022
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Hof 88, Almelo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis - De Ziel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Posttheater, Arnhem
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Grof geschud - Broeden
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 29 april 2022
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend