Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
DeLaMar
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Mattelier
Groenlo
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Mechelen
Mechelen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
World Forum Theater
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Munttheater
Weert
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Verwachting
Ritthem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater De Veste
Delft
Energiehuis
Dordrecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
DeLaMar
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Biekorf
Lebbeke
Posttheater
Arnhem
World Forum Theater
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
BREStheater
Brielle
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeLaMar
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Munttheater
Weert
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
vrijdag 08 mei 2020
Rayen Panday - Trigger
Theater de Bussel, Oosterhout
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
De Mattelier, Groenlo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Junushoff Theater, Wageningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. Mechelen, Mechelen
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Helligen Hendrik - Oald Zeer (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Kattendans, Bergeijk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Try Out
Cultura, Ede
De Fransse Eijkel - Subtropique
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Theater Sneek, Sneek
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Best of... Ton Kas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater De Verwachting, Ritthem
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 09 mei 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Silent Comedy
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Rundfunk
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Koornbeurs, Franeker
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
Nick Offerman
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Ludens, Voorburg
Michael Pilarczyk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Grof geschud - Lijmen
BREStheater, Brielle
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Best of... Ton Kas
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 10 mei 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan
Meervaart, Amsterdam
maandag 11 mei 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Willem, Papendrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Comedy Train on tour
Flint, Amersfoort
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
dinsdag 12 mei 2020
Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom
ATLAS Theater, Emmen
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Parktheater, Eindhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieven Scheire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 13 mei 2020
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Munttheater, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar