Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
World Forum Theater
Den Haag
BREStheater
Brielle
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
World Forum Theater
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
World Forum Theater
Den Haag
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Willem
Papendrecht
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 08 mei 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Todesangstschrei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Helligen Hendrik - Oald Zeer (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Best of... Ton Kas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kom
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Silent Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Leest, Waalwijk
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater De Verwachting, Ritthem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights
Theater Kerkrade, Kerkrade
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee
Theater Sneek, Sneek
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
zaterdag 09 mei 2020
Grof geschud - Lijmen
BREStheater, Brielle
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nick Offerman
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kennemer Theater, Beverwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
Best of... Ton Kas
Markant Uden, Uden
Rundfunk
Orpheus, Apeldoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Michael Pilarczyk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Fransse Eijkel - Subtropique
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Silent Comedy
Theater De Veste, Delft
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Kerkrade, Kerkrade
Nathalie Baartman - Breek
Theater Ludens, Voorburg
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
zondag 10 mei 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan
Meervaart, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
maandag 11 mei 2020
Comedy Train on tour
Flint, Amersfoort
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Willem, Papendrecht
dinsdag 12 mei 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
ATLAS Theater, Emmen
Nathalie Baartman - Breek
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Junushoff Theater, Wageningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Parktheater, Eindhoven
Lieven Scheire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wilminktheater, Enschede
woensdag 13 mei 2020
Kommil Foo - Oogst
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Trigger
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam