Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Hof 88
Almelo
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Capitole
Gent
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Muzenval
Eersel
11:00
Theater Concordia
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
De Warande
Turnhout
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe The Joker
Antwerpen
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
S.C.C. De Muzenval
Eersel
11:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
donderdag 17 september 2020
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 18 september 2020
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
zaterdag 19 september 2020
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 20 september 2020
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen