Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Parochiehuis
Delden
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
Ahoy
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. 't Gasthoes
Horst
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Beauforthuis
Austerlitz
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 30 september 2022
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Dok6, Panningen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
van Beresteyn, Veendam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
René Van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ziel
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Adam Kissequel / Gustav Borreman / Joy Wielkens / Leandro Ceder
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 01 oktober 2022
Freek De Jonge - De Schreef
Het Parochiehuis, Delden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Restante
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Tuin, Leusden
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Saman Amini's integratieplan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Schakel, Gilze
20:00
Lebbis - De Ziel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Russell Peters
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René Van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Spant!, Bussum
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Merijn Scholten - Solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Omval, Diemen
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Liefde, Haarlem
zondag 02 oktober 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 03 oktober 2022
20:00
Lebbis - De Ziel
Theater Floralis, Lisse
Russell Peters
Ahoy, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Kattendans, Bergeijk
dinsdag 04 oktober 2022
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit Het Niets
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Werftheater, Utrecht
woensdag 05 oktober 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Restante
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hadewych Minis - Girls & Boys
Agnietenhof, Tiel
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Dok6, Panningen
20:15
René Van Meurs - 2636
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Weijer, Boxmeer
20:30
Saman Amini's integratieplan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 06 oktober 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Beauforthuis, Austerlitz
Jan Beuving - Restante
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Junushoff Theater, Wageningen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Leidse Schouwburg, Leiden