Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
G.C. Tentakel
Zonhoven
21:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
19:30
Theater de Mythe
Goes
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
21:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
De Smeltkroes
Maarheeze
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
P3
Purmerend
19:00
P3
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
donderdag 01 oktober 2020
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
vrijdag 02 oktober 2020
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 03 oktober 2020
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam