Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
The Lux
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Parochiehuis
Delden
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 15 november 2019
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 16 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 17 november 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 19 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 20 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
donderdag 21 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven