Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
NatLab
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 20 december 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Anuar - EERLIJK
NatLab, Eindhoven
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Reggehof, Goor
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Ervaring
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Idea, Soest
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Rotatie
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 21 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Ali B - Koorts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Zaantheater, Zaandam
zondag 22 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 23 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
dinsdag 24 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
donderdag 26 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Diligentia, Den Haag
20:30
Peul Jan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marco v/d Neut
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Wilko Terwijn
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 28 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 29 december 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam