Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Allemanswaard
Amerongen
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Idea
Soest
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
Podium Hoge Woerd
De Meern
Flint
Amersfoort
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
zaterdag 29 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
woensdag 04 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 05 maart 2020
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 maart 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
zaterdag 07 maart 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 maart 2020
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
woensdag 11 maart 2020
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 12 maart 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 13 maart 2020
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 14 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
maandag 16 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
dinsdag 17 maart 2020
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
woensdag 18 maart 2020
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
donderdag 19 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 20 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
zaterdag 21 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 27 maart 2020
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
zaterdag 28 maart 2020
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
maandag 30 maart 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
woensdag 01 april 2020
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
donderdag 02 april 2020
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
vrijdag 03 april 2020
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
zaterdag 04 april 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
zondag 05 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
dinsdag 07 april 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 08 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 09 april 2020
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 10 april 2020
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
zaterdag 11 april 2020
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
maandag 13 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 15 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 16 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
vrijdag 17 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
zaterdag 18 april 2020
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
maandag 20 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
woensdag 22 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Try Out
Het Klooster, Woerden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 23 april 2020
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten