Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Dakota
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Swanla Theater
Zevenhuizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Concordia
Haastrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Hillegom
Hillegom
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningshof
Maassluis
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ludens
Voorburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Het Wennekerpand
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Willem
Papendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 27 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
zaterdag 28 maart 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bij Robèrt....van Beckhoven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel / Marlon Kicken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
zondag 29 maart 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Goudse Schouwburg, Gouda
Enge Buren - BASTA!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 30 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 31 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 01 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 02 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 03 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 04 april 2020
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
zondag 05 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
maandag 06 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 07 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
Daan Boom - De Eerste
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 08 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Grof geschud - Lijmen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Muze, Noordwijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht
donderdag 09 april 2020
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - Unsexed
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
omdenken, zoals verwacht loopt alles anders
Theater De Veste, Delft
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Wennekerpand, Schiedam
vrijdag 10 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 11 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Diligentia, Den Haag
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
maandag 13 april 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 14 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 15 april 2020
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 16 april 2020
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden