Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meerpaal
Dronten
Munttheater
Weert
C.C. Stroud
Putten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Livestream
Online
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De tippe
Vledder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Figi Theater
Zeist
De Meenthe
Steenwijk
Munttheater
Weert
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Ludens
Voorburg
Podium heino
Heino
Metropool
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Livestream
Online
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Livestream
Online
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Sneek
Sneek
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Aan de Slinger
Houten
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
DeMess
Naarden
C.C. Den Herd
Bladel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
13:00
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Munttheater
Weert
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Rietveld Theater
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
dinsdag 23 februari 2021
Micha Wertheim
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 24 februari 2021
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Schouwburg Ogterop, Meppel
Louise Korthals - Alles is er
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Dok6, Panningen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Willem, Papendrecht
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 25 februari 2021
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parktheater, Eindhoven
Kiki Schippers - Meer
ECI Cultuurfabriek, Roermond
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Maagd, Bergen op Zoom
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Johan Goossens - In het beste geval
C.C. Stroud, Putten
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 26 februari 2021
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Orpheus, Apeldoorn
Kiki Schippers - Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
De Oranje Expat Show - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De tippe, Vledder
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg de Lawei, Drachten
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Figi Theater, Zeist
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Meenthe, Steenwijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Munttheater, Weert
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Beperkt Houdbaar - De Première
De Schattelijn, Geertruidenberg
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lisa Loeb - Extase
Agora Theater Druten, Druten
Anuar - Eerlijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Ludens, Voorburg
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium heino, Heino
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Orange Expat Show - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
zaterdag 27 februari 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Meer
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium Reimerswaal, Rilland
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Micha Wertheim
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
No Man’s Land - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
20:00
Thijs Lindhout - 100% Improvisatie Show
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - #NoFilter
Het Kielzog, Hoogezand
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Sneek, Sneek
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Arto Theater, Schoonhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Aan de Slinger, Houten
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Oosterpoort, Groningen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Theater de Stoep, Spijkenisse
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Den Herd, Bladel
zondag 28 februari 2021
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
13:00
Soula Notos (Engelstalig) - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
20:00
UICF TALENT SHOW - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 01 maart 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 02 maart 2021
Kiki Schippers - Meer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino - Opgefokt
Munttheater, Weert
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 03 maart 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Verelst - Amai
Markant Uden, Uden
Jandino - Opgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Hunkert
Deventer Schouwburg, Deventer
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Trigger
Theater de Schalm, Veldhoven
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rietveld Theater, Delft
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 04 maart 2021
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Verelst - Amai
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Jandino - Opgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Plien en Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Harderwijk, Harderwijk