Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Zalencentrum De Colle
Kollum
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Floralis
Lisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DNK
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
De Weverij
Zierikzee
Hoftheater
Raalte
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
ATLAS Theater
Emmen
zaterdag 22 februari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 23 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 24 februari 2020
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Floralis, Lisse
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 27 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
ATLAS Theater, Emmen