Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
NTGent
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Cammeleur
Dongen
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Gooiland
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Podium Boxtel
Boxtel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaal Nova,
Nazareth
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DRU Industriepark
Ulft
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Veste
Delft
C.C. De Werf
Aalst
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Carrousel
Ommen
De Weverij
Zierikzee
Het Musiater
Zevenaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Wennekerpand
Schiedam
Markant Uden
Uden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Perron-3
Rosmalen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
De Toegift
Den Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Parnassos
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
woensdag 08 april 2020
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Guzmán
NTGent, Gent
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Grof geschud - Lijmen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Souvenirs
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Muze, Noordwijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Try Out
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
donderdag 09 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
omdenken, zoals verwacht loopt alles anders
Theater De Veste, Delft
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weverij, Zierikzee
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
Fresku - Voordat het te laat is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Willem, Papendrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Wennekerpand, Schiedam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Grof geschud - Lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Groninger Studenten Cabaret Festival
Perron-3, Rosmalen
vrijdag 10 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven