Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Zalencentrum De Colle
Kollum
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
DNK
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 20 februari 2020
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 21 februari 2020
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 22 februari 2020
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
zondag 23 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 24 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Floralis, Lisse
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
dinsdag 25 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Man, man, man, de Podcast
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 februari 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder