Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Mimik
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Brugge
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Capitole
Gent
19:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:15
Theater Sneek
Sneek
Minard Schouwburg
Gent
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium heino
Heino
De Harmonie
Leeuwarden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kunstgreep
Oostzaan
Capitole
Gent
Theater de Spiegel
Zwolle
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kattendans
Bergeijk
dinsdag 31 januari 2023
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kyan Khojandi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Jay Francis
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Flint, Amersfoort
woensdag 01 februari 2023
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
René Van Meurs - 2636
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kyan Khojandi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jay Francis
Theater PePijn, Den Haag
20:15
n00b speelt n00b
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Veste, Delft
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Mimik, Deventer
donderdag 02 februari 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Crins - Mesthoop
De Domijnen, Sittard
Jan Beuving - Restante
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Concertgebouw, Brugge
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andries Tunru - In Theorie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
BREStheater, Brielle
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater aan de Brink, laren
20:15
De Sekszusjes - Ongelikt
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ik Ga Stuk!
Hoftheater, Raalte
20:15
Ik Ga Stuk!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Het Klooster, Woerden
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Focus
Chassé Theater, Breda
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Concordia, Enschede
20:30
André Manuel - Sneu
Wilminktheater, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater Sneek, Sneek
vrijdag 03 februari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
Minard Schouwburg, Gent
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Crins - Mesthoop
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Uit Het Niets
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Andries Tunru - In Theorie
Podium heino, Heino
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Harmonie, Leeuwarden
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
De Kunstgreep, Oostzaan
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Capitole, Gent
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Spiegel, Zwolle
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ik Ga Stuk!
Munttheater, Weert
20:15
n00b speelt n00b
De Kattendans, Bergeijk