Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Club Sweet
Oosterhout
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Zandloper
Wemmel
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Warande
Turnhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Ons theater
Bilthoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
GC 't Heilaar
Beerse
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
C.C. Zoetegem
Zottegem
donderdag 02 juni 2016
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 juni 2016
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 05 juni 2016
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 07 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 08 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
donderdag 09 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 10 juni 2016
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 11 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 12 juni 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 juni 2016
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 juni 2016
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 juni 2016
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 17 juni 2016
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
zaterdag 18 juni 2016
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 19 juni 2016
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 21 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 22 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 23 juni 2016
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 24 juni 2016
20:00
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem