Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
SplotsZ
Roelofarendsveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
Ahoy
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Arto Theater
Schoonhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rietveld Theater
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kulturele Raad
Hillegom
CulturA & Zo
Nootdorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Floralis
Lisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Schie
Schiedam
Koningshof
Maassluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
De Muze
Noordwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kantine Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Rietveld Theater
Delft
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 19 februari 2021
Murth Mossel - #NoFilter
SplotsZ, Roelofarendsveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Veur Theater, Leidschendam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 20 februari 2021
Lisa Loeb - Extase
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Micha Wertheim
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Trigger
Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Diligentia, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 21 februari 2021
Cem Yilmaz
Ahoy, Rotterdam
woensdag 24 februari 2021
René van Meurs - Hunkert
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 26 februari 2021
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 27 februari 2021
Rayen Panday - Trigger
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Thijs Lindhout - 100% Improvisatie Show
Goudse Schouwburg, Gouda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Arto Theater, Schoonhoven
maandag 01 maart 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 02 maart 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 03 maart 2021
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rietveld Theater, Delft
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Goudse Schouwburg, Gouda
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 04 maart 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Diligentia, Den Haag
vrijdag 05 maart 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Willem, Papendrecht
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Riza Tisserand
Theater 't Pand, Gorinchem
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Leidse Schouwburg, Leiden
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Koningshof, Maassluis
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 06 maart 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Leidse Schouwburg, Leiden
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Veur Theater, Leidschendam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Kulturele Raad, Hillegom
Riza Tisserand
CulturA & Zo, Nootdorp
maandag 08 maart 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 09 maart 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 10 maart 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater aan de Schie, Schiedam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 11 maart 2021
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater de Stoep, Spijkenisse
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 12 maart 2021
Rayen Panday - Trigger
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - #NoFilter
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Eerlijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 13 maart 2021
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Arto Theater, Schoonhoven
maandag 15 maart 2021
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 maart 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 17 maart 2021
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater PePijn, Den Haag
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 18 maart 2021
LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 19 maart 2021
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
zaterdag 20 maart 2021
Vlamousse - Saampies
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - In het beste geval
BREStheater, Brielle
dinsdag 23 maart 2021
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 24 maart 2021
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Koningshof, Maassluis
donderdag 25 maart 2021
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 26 maart 2021
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater PePijn, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
zaterdag 27 maart 2021
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 29 maart 2021
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 30 maart 2021
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino - Opgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 31 maart 2021
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 01 april 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vlamousse - Saampies
Het Veur Theater, Leidschendam
vrijdag 02 april 2021
Vlamousse - Saampies
De Muze, Noordwijk
zaterdag 03 april 2021
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Kantine Walhalla, Rotterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 07 april 2021
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Rietveld Theater, Delft
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Diligentia, Den Haag
donderdag 08 april 2021
Johan Goossens - In het beste geval
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
LOS - Lusten en Lasten
Theater Ludens, Voorburg
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marja's grote tupper topper show
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 09 april 2021
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater PePijn, Den Haag
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Swanla Theater, Zevenhuizen
zaterdag 10 april 2021
Vlamousse - Saampies
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 12 april 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
Oude Luxor Theater, Rotterdam