Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
DNK
Assen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 13 oktober 2018
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 14 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 17 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 oktober 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam