Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
00:00
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Lochem
Lochem
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
DeMess
Naarden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Lux
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 01 februari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 02 februari 2019
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam