Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Oosterpoort
Groningen
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
C-Mine
Genk
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
dinsdag 29 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 30 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
donderdag 31 januari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 01 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam