Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Chassé Theater
Breda
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Zoetegem
Zottegem
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
zaterdag 03 maart 2018
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
zondag 04 maart 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 06 maart 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 07 maart 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 09 maart 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk