Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Aan de Slinger
Houten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
Ledeltheater
Oostburg
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterpand Weesp
Weesp
Gigant
Apeldoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Cammeleur
Dongen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Rietveld Theater
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
00:00
Bon theater
Medemblik
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
Theater De Omval
Diemen
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Agnietenhof
Tiel
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Concordia
Haastrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Toegift
Den Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Merksem
Merksem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 12 april 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 13 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 14 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 16 april 2019
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht