Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Taverne
Bergen
Theater Concordia
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Munttheater
Weert
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Idea
Soest
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Munttheater
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 20 mei 2020
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Try Out
De Weijer, Boxmeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 21 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Munttheater, Weert
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Opera Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 22 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo - Oogst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Parktheater, Eindhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
zaterdag 23 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Markant Uden, Uden
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Silent Comedy
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel