Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
Neushoorn
Leeuwarden
Minnepoort
Leuven
Markant Uden
Uden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Werftheater
Utrecht
Vestzaktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kaleidoscoop
Mortsel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Zwaan
Uitgeest
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Grote Post
Oostende
C.C. Achterolmen
Maaseik
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
van Beresteyn
Veendam
Toomler Theater
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Kaleidoscoop
Mortsel
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
donderdag 30 april 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 01 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 02 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Markant Uden, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
zondag 03 mei 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
maandag 04 mei 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca
De Maaspoort, Venlo
Julika Marijn - Etty Hillesum- Dat onverwoestbare in mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 05 mei 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 06 mei 2020
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Todesangstschrei
Parktheater, Eindhoven