Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weverij
Zierikzee
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Singer Theater
Laren
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Trefpunt
Warmond
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
woensdag 27 februari 2019
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 28 februari 2019
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 01 maart 2019
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 02 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft