Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Perron-3
Rosmalen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
AINSI
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Kulturhus
Borne
donderdag 21 maart 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 22 maart 2019
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne