Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultura
Ede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Deurne
Deurne
S.C.C. De Enck
Oirschot
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
Cultuurcentrum GO
Leerdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Klameare
Workum
Theater De Tuin
Leusden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Reggehof
Goor
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Sneek
Sneek
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Agora Theater Druten
Druten
Munttheater
Weert
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 05 oktober 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zaterdag 06 oktober 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 07 oktober 2018
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
maandag 08 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
woensdag 10 oktober 2018
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
donderdag 11 oktober 2018
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen